SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Tychy

Kancelaria frankowa Tychy

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Tychach z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria kredyty frankowe Tychy - frankowicze Tychy

  Nasza kancelaria kredyty frankowe Tychy jest liderem wśród kancelarii specjalizujących się w prowadzeniu spraw przeciwko bankom. Z powodzeniem obsługujemy liczne sprawy frankowe Tychy, a tym samym niesiemy kompleksową pomoc dla frankowiczów Tychy. Frankowicze Tychy mogą być pewni, że stoi za nami ogrom doświadczenia, a kredyty frankowe Tychy mamy opanowane na najwyższym poziomie.

  Pomoc dla frankowiczów Tychy

  Kredyty frankowe Tychy to kula u nogi wielu Polaków, która przysparza ogromnych problemów ze spłatą. Aktualne orzecznictwo obejmujące sprawy frankowe Tychy daje jednak realne możliwości na sprawienie, że kredyty frankowe Tychy przestaną dręczyć wielu frankowiczów. Na takie pozbycie się toksycznego kredytu pozwala na unieważnienie kredytu frankowego lub też odfrankowienie kredytu Toruń. Jednak aby rozpocząć batalię z bankiem, kluczowym krokiem jest przekazanie swojej umowy do analizy specjalistom, którzy mają doświadczenie, jeśli chodzi o pomoc frankowiczom Tychy. Analiza umowy pozwala na określenie szans na wygraną oraz na oszacowanie przewidywanych korzyści. Nasza kancelaria frankowa Tychy zapewnia profesjonalną i bezpłatną analizę dokumentów kredytowych, którą w sposób przejrzysty wytłumaczymy oraz szczegółowo omówimy.

  Kancelarie frankowicze Tychy - Unieważnienie umowy kredytowej

  Mimo, iż frankowicze Tychy są świadomi, jaki rodzaj kredytu posiadali bądź posiadają i na jakie rozwiązanie w związku z tym mogą liczyć, warto jednak przypomnieć, że unieważnienie umowy jest możliwe w przypadku denominowanego kredytu, zaś odfrankowanie kredytu kancelaria Tychy możliwe jest dla tych, którzy posiadają kredyt indeksowany.

  Anulowanie umowy prowadzi do rozliczenia się z bankiem, który jest także zobligowany do zwrócenia nadpłaconych rat, które bank nienależnie pobrał w trakcie trwania umowy. Unieważnienie umowy Tychy sprawia również, iż nieruchomość nie będzie już dłużej obciążona hipoteką.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Tychy - co daje?

  Jak zostało wspomniane już wyżej odfrankowanie kredytu kancelaria Tychy możliwe jest w przypadku posiadaczy kredytu indeksowanego. Jakie jednak płyną korzyści z takiego rozwiązania sprawy? Otóż w przypadku odfrankowienia frankowicze Tychy mogą liczyć na usunięcie niedozwolonych zapisów ze swojej umowy kredytowej. Ich kredyt zostaje wówczas przewalutowany na kredyt złotówkowy. Dodatkowo frankowicze Tychy mogą liczyć na zwrot niesłusznie naliczonych rat.

  Pomoc frankowiczom Tychy

  Prowadzimy sprawy frankowe Tychy nie tylko w Tychach, ale również na terenie całej Polski. Wybierając sąd, w którym składamy pozwy kierujemy się przede wszystkim tym, gdzie frankowicze Tychy mają największą szansę na wygraną. Niemniej jednak na wybór miejsca złożenia pozwu mają również wpływ nasi klienci, dzięki czemu ich sprawy frankowe Tychy są pod ich kontrolą. Nasza kancelaria frankowa Tychy stawia na zadowolenie klientów w związku z prowadzoną sprawą oraz w związku z zapewnioną opieką całego zespołu specjalistów, którzy zawsze są do dyspozycji. Budowanie zaufania jest podstawą działań naszej kancelarii.

  Kancelarie frankowicze Tychy

  Nasza kancelaria frankowa Tychy może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, wysokimi standardami obsługi oraz licznymi atutami:

  • Nasza kancelaria to zespół wyselekcjonowanych ekspertów, którzy zapewniają holistyczną pomoc frankowiczom Tychy
  • Sprawy frankowe Tychy znamy na wylot i z łatwością wskazujemy nieuczciwe zapisy w umowach kredytowych w walucie CHF
  • Frankowicze Tychy są dla nas najważniejsi i to na ich dobry interes stawiamy w swojej pracy.
  • Cechujemy się wysoką skutecznością, rzetelnością oraz terminowością

  Tychy - dobre miejsce

  Tychy to miasto na prawach powiatu zlokalizowane w południowej części Polski. Miasto to położone jest w województwie śląskim. Tychy zamieszkuje 124 139 mieszkańców. Tychy prawa miejskie otrzymały w 1951 roku. Miasto to podzielone jest na 17 dzielnic. Są to m.in. dzielnice takie jak Czułów, Paprocany, Stare Tychy, Śródmieście czy Wilkowyje.

  Tychy informacje administracyjne

  W Tychach zlokalizowana jest siedziba Sądu Rejonowego. Wydziały Sądu Rejonowego w Tychach to m.in. I Wydział Cywilny, II Wydział Karny, V Wydział Ksiąg Wieczystych czy IX Wydział Cywilny. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackichw Tychach zarejestrowanych jest 62 adwokatów.

  Położenie miasta

  Tychy to miasto zlokalizowane w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Tychy graniczą z miastami m.in. takimi jak Katowice, Lędziny i Bieruń. Przez miasto przepływają rzeki takie jak Mleczna, Gostynia czy Potok Tyski. Przez miasto przebiegają: droga ekspresowa S1, droga krajowa nr 1, nr 44 i nr86, Międzynarodowa Trasa Europejska nr 75 oraz NR 462. Niedaleko miasta zlokalizowana jest autostrada A4.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Tychach?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do trzech lat. Należy jednak pamiętać, że każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Tychach?

  W ostatnim czasie zauważyć można, że sprawy frankowe rozpatrywane są w coraz krótszym czasie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Tychach?

  Składając pozew frankowy należy pamiętać, że oprócz opłaty wynagrodzenia adwokata, należy dodatkowo uiścić opłaty sądowe.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Tychach?

  Honorarium adwokata zależne jest m.in. od doświadczenia prawnika i stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Tychach?

  Proces sądowy w Sądzie II instancji trwa około dwóch lat. Zauważyć jednak można, że w ostatnim czasie, okres ten ulega skróceniu.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Sprawy frankowe Tychy - kredyty frankowe Tychy

  Wybór odpowiedniej kancelarii oraz pełnomocnika to gwarancja sukcesu, dlatego też gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. U nas wszyscy frankowicze Tychy mogą liczyć na najlepsze doradztwo oraz realną pomoc w drodze do życia bez obciążającego kredytu! Frankowiczu oddaj swoją sprawę w ręce profesjonalistów i odpręż się w oczekiwaniu na wygrany proces!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów