SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Wrocław

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów we Wrocławiu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelarie frankowe Wrocław mają bardzo szeroką ofertę dla frankowiczów. Warto jednak pamiętać, że przy nawiązywaniu współpracy z doświadczoną kancelarią frankową już na samym początku szanse na wygraną znacznie wzrastają. Gdy frankowicze Wrocław rozpoczęli swoje sprawy sądowe przeciwko bankom, pojawiło się bardzo dużo kancelarii oferujących usługi prawne z zakresu spraw frankowych. Zobacz, dlaczego warto wybrać doświadczoną kancelarię frankową, która zagwarantuje wygraną w sądzie.

  Pomoc frankowiczom Wrocław

  Rynek kancelarii frankowych Wrocław oferujących pomoc frankowiczom znacznie rozrósł się za sprawą głośnego wyroku TSUE w 2019 r. Wyrok ten ponieważ wyznaczył drogę w postępowaniu sądowym. To bardzo dobra wiadomość, ale należy również uważać, bowiem popularność spraw frankowych wprowadziła do branży również kancelarie, które o kredytach we frankach nie miały zielonego pojęcia.

  Dużo kancelarii frankowych Wrocław ogłasza się, jako specjaliści, ale trudno to zweryfikować. Weryfikując kancelarie frankowe i szukając pomocy frankowiczom we Wrocławiu rekomendujemy unikanie spółek z.o.o. Nasza kancelaria frankowa Wrocław, jest spółką komandytową. Należy pamiętać, że prawnicy nie mogą świadczyć usług w spółce z.o.o, co powinno być czerwonym światłem, ponieważ istnieje szansa, że frankowicz trafi na firmę, a takie nie mają żadnego pojęcia, jak zająć się sprawami frankowymi.

  Kancelaria kredyty frankowe Wrocław

  Kancelaria frankowa powinna specjalizować się w jednej dziedzinie – w sprawach frankowych.

 • Warto zweryfikować, czy pełnomocnik jest radcą prawnym lub adwokatem.
 • Ważnym aspektem jest to, czy kancelaria frankowa zabiera głos w ważnych sprawach branżowych.
 • Zwracajmy uwagę na wynagrodzenia kancelarii frankowych oraz rozliczenie w ujęciu premii za sukces.
 • Kancelaria nie ukrywa swojej działalności i głośno mówi o tym, co w sprawach frankowych jest ważne dla klienta.
 • Pomoc dla frankowiczów Wrocław

  Mimo wielu rozwiązań, które jasno deklarują, iż umowy frankowe posiadają niedozwolone zapisy i sądy powszechnie orzekają na korzyść frankowiczów, to nie da się poprowadzić sprawy bez profesjonalnej pomocy kancelarii Wrocław. Bardzo ważne jest, aby kancelaria frankowa nie ukrywała swojej działalności i można było odnaleźć jej działalność na stronach internetowych. Dlatego, że nie mamy nic do ukrycia, zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością świadczenia pomocy frankowiczom Wrocław. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie w sprawach frankowych! Nie straszne jest dla nas unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu. Z kredytami frankowymi radzimy sobie od lat.


  Pomoc frankowiczom przez kancelarię Wrocław polega na:

  • szczegółowej analizie Twojej umowy kredytu frankowego,
  • wyjaśnieniu w zrozumiały sposób wszelkich wątpliwości,
  • złożeniu reklamacji do banku w Twoim imieniu,
  • pomocy w uzyskaniu z banku wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sporządzenia pozwu,
  • przygotowaniu pozwu i skierowaniu sprawy do sądu,

  Po skierowaniu sprawy do sądu specjaliści kancelarii Wrocław z należytą starannością poprowadzą postępowanie sądowe, informując na bieżąco o jego postępach.

  Kredyt frankowy – prawnik Wrocław

  Weryfikując kancelarie frankowe we Wrocławiu, w Internecie, nie trudno natknąć się na dużą ilość kancelarii. Ważnym jest jednak, aby wiedzieć, jak wybrać tę najlepszą i najbardziej rzetelną pomoc frankowiczom. W całej Polsce można znaleźć kancelarię, która oferuje swoje usługi, ale mimo tego, że temat kredytów frankowych jest bardzo aktualny, to nie każdy prawnik potrafi sporządzić pozew, czy poprowadzić taką sprawę skutecznie. Najbardziej warte zaufania, to kancelarie, dla których kwestie związane z sektorem finansowym nie są obce. Podczas rozmowy ze specjalistą warto skupić się na tym, aby zadać jak najwięcej pytań, by określić poziom wiedzy na temat spraw frankowych.

  Wrocław – miasto spotkań

  Wrocław to miasto na prawach powiatu, położone w południowo-zachodniej Polsce. Jest to trzecie miasto pod względem liczby ludności w naszym kraju. Liczy ono 674 132 mieszkańców. To piąte miasto pod względem powierzchni w Polsce. Wrocław otrzymał prawa miejskie w 1214 roku. Miasto to zostało podzielone na 48 osiedli – stanowią one jednostki pomocnicze miasta. Co ciekawe, dawniej miasto podzielone było na 5 dzielnic takich jak Psie Pole, Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki i Fabryczna.

  Wrocław informacje administracyjne

  W mieście zlokalizowane są zarówno sądy rejonowe i okręgowe oraz sąd apelacyjny. Wrocław to ośrodek uniwersytecki, w którym swoją siedzibę mają uczelnie publiczne. Są to m.in. Uniwersytet Wrocławski czy Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich. We Wrocławiu zarejestrowanych jest 1365 adwokatów, dane pochodzą z Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  Położenie miasta

  Miasto położone jest w województwie dolnośląskim. Zlokalizowane jest nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami (Bystrzycą, Oławą, Ślęzą i Widawą). Przez miasto przepływa wiele strug oraz rzeka Dobra. Przez Wrocław przebiegają drogi europejskie, krajowe i wojewódzkie. Są to m.in. autostrada A4, A8, droga ekspresowa S5, S8, droga krajowa nr 5, nr 35 czy droga wojewódzka nr 342. W niedalekiej odległości od miasta położone są Kąty Wrocławskie, Środa Śląska czy Trzebnica.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa we Wrocławiu?


  Obecnie sprawy Frankowe trwają od roku nawet do trzech lat. Długość postępowania zależna jest m.in. od ilości złożonych pozwów. Coraz częściej, sprawy Frankowe kończą się przed upływem trzech lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe we Wrocławiu?


  We Wrocławiu w 2022 roku, padł rekordowo szybki prawomocny wyrok unieważniający umowę kredytową. Stało się to w ciągu roku od wniesienia pozwu.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej we Wrocławiu?


  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje prowadzenie sprawy frankowej. Należy pamiętać, że kancelarie mogą rozliczać się na innych zasadach, a ostateczna kwota zależy m.in. od doświadczenia kancelarii i ich wiedzy.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów we Wrocławiu?


  Honorarium adwokata, który prowadzi sprawę frankową może wahać się w zależności od stopnia skomplikowania sprawy czy jego doświadczenia.

  Ile trwa apelacja frankowa we Wrocławiu?


  W ostatnim czasie zauważyć można, że Sąd Apelacyjny we Wrocławiu pracuje coraz sprawniej. Należy jednak pamiętać, że każda sprawa jest inna i może potrzebować więcej lub mniej czasu na dokładne zapoznanie się z treścią akt i jej rozpatrzenie.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kredyty frankowe – Wrocław

  Zapoznaj się z naszą ofertą korzystając z formularza kontaktu dostępnego na naszej stronie i porusz wszelkie interesujące Cię tematy. Zachęcamy również do zapoznania się z tematami branżowymi oraz aktualnościami, które pojawiają się na naszej stronie w zakładce blog, które współtworzone są przez dr Sebastiana Frejowskiego – specjalistę w sprawach frankowych. Zdobywając wiedzę oraz zasięgając informacji bezpośrednio w kancelarii – wybór powinien stać się prostszy oraz przede wszystkim świadomy. Kancelaria frankowa Wrocław i stojący za nią zespół specjalistów zagwarantuje Ci wygraną z bankiem!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock