SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Gdynia

Kancelaria frankowa Gdynia

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Gdyni z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa CHF Frejowski świadczy profesjonalną pomoc we wszelkich sprawach związanych z kredytami frankowymi. Swoje usługi kancelaria kieruje m.in. do kredytobiorców z Gdyni i okolic. Prawnicy naszej kancelarii posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie umożliwiające skuteczną walkę przed sądem w celu uwolnienia się od problematycznego zobowiązania kredytowego. Poniżej wyjaśniamy w skrócie w jaki sposób możemy pomóc kredytobiorcom z Gdyni, którzy zawarli umowy kredytu we franku szwajcarskim.

  Pomoc dla frankowiczów Gdynia

  Znaczna część kredytobiorców frankowych, w tym również frankowiczów zamieszkujących Gdynię, boryka się ze spłatą comiesięcznych rat kredytu. W dacie zawierania umów kredytowych praktycznie nikt nie spodziewał się tak gwałtownego wzrostu kursu franka szwajcarskiego. Wzrost kursu szwajcarskiej waluty wpłynął natomiast na istotny skok wysokości rat kredytów frankowych. Krzepiącym dla frankowiczów z Gdyni może być fakt, że obecna linia orzecznicza sądów jest bardzo korzystna dla kredytobiorców i w znacznej mierze uwzględnia ich roszczenia.

  Warto przy tym pamiętać, że nie każda sprawa frankowa kwalifikuje się do złożenia pozwu do sądu i dochodzenia swoich roszczeń od banku. To postanowienia umowne przesądzają o tym, czy sprawa ma szansę na pozytywne rozstrzygnięcie w postaci unieważnienia kredytu frankowego, czy też odfrankowienia. Na szczęście dla kredytobiorców z Gdyni, wskazać można, że znakomita większość umów frankowych zawiera takie postanowienia, co umożliwia skuteczne pozwanie banku, który udzielił kredytu frankowego.

  Sprawdź również: Kancelaria Frankowa Gdańsk

  W jaki sposób kancelaria frankowa może pomóc kredytobiorcom z Gdyni?

  Kancelaria Frejowski CHF świadczy kompleksową pomoc prawną frankowiczom z Gdyni w tym przede wszystkim w zakresie:

 • Analiza umowy kredytowej pod kątem możliwości pozwania banku przez kredytobiorców z Gdyni;
 • Przygotowanie pozwu i kompleksowa obsługa prawna w sprawach o unieważnienie umowy kredytu frankowego;
 • Przygotowanie pozwu i kompleksowa obsługa prawna w sprawach o odfrankowienie umowy kredytu frankowego;
 • Gdynia – moje Miasto

  Gdynia to miasto na prawach powiatu, które położone jest w północnej części Polski. Miasto to zamieszkuje 244 000 mieszkańców. Gdynia prawa miejskie uzyskała 4 marca 1926 roku. Do rozwoju miasta przyczyniła się budowa portu. Co ciekawe, Gdynia była jednym z pierwszych miast, które wprowadziło podział miasta na dzielnice. Obecnie Gdynia podzielona jest na 21 dzielnic. Dzielnica Chylonia to najludniejsza dzielnica tego miasta.

  Gdynia informacje administracyjne

  W Gdyni swoją siedzibę ma sąd rejonowy. Sąd ten obsługuje m.in. Oddział Administracyjny, Oddział Finansowy, I Wydział Cywilny czy II Wydział Karny. Warto również zauważyć, że w Gdyni znajduje się drugi pod względem przeładunków port morski w naszym kraju. Z informacji w Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  wynika, że w Gdyni zarejestrowanych jest 340 adwokatów.

  Położenie miasta

  Gdynia to miasto położone w województwie pomorskim. Miasto to zlokalizowane jest nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. W pobliżu Gdyni zlokalizowane są miasta takie jak Gdańsk i Sopot. Przez Gdynię przepływają małe rzeki – Kacza i Chylonka. Jest to drugie miasto w województwie pod względem liczby ludności. Przez Gdynię przebiegają drogi wojewódzkie (nr 468 i nr 474) i krajowe (nr 6, nr 20 i droga ekspresowa S6).

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Gdyni?


  To jak długo trwa sprawa sądowa zależy od wielu czynników, m.in. od obciążenia sądów czy stawiania się świadków na rozprawy. Coraz częściej jednak sprawa Frankowa kończy się uprawomocnieniem orzeczenia już po 2 latach.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Gdyni?


  Sądy przychylne dla kredytobiorców, które sprawnie rozstrzygają sprawy Frankowe to Sąd Okręgowy i Sąd Apelacyjny w Gdyni.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Gdyni?


  Należy pamiętać, że każda kancelaria Frankowa może posiadać inny cennik swoich usług, płata sądowa wynosi najczęściej 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Gdyni?


  Już na samym początku warto zaznaczyć, że koszt prowadzenia tej samej sprawy frankowej, u różnych adwokatów może się różnić. Na ostateczną cenę ma wpływ renoma kancelarii czy doświadczenie prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Gdyni?


  W Gdyni rozpatrzenie sprawy frankowej przez sąd II instancji trwa od 12 do 18 miesięcy.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie frankowicze Gdynia

  Kancelaria Frejowski CHF świadczy profesjonalną pomoc we wszelkich sprawach związanych z kredytami frankowymi. Swoje usługi kancelaria kieruje m.in. do kredytobiorców z Gdyni i okolic. Prawnicy naszej kancelarii posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie umożliwiające skuteczną walkę przed sądem w celu uwolnienia się od problematycznego zobowiązania kredytowego. Poniżej wyjaśniamy w skrócie w jaki sposób możemy pomóc kredytobiorcom z Gdyni, którzy zawarli umowy kredytu we franku szwajcarskim.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów