SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Gdańsk

Kancelaria frankowa Gdańsk

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Gdańsku z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Sprawy frankowe Gdańsk nabierają coraz większego rozpędu. Sądy gdańskie nie mają większych wątpliwości co do nieuczciwości banków i zamieszczania przez nich w umowach kredytów frankowych niedozwolonych klauzul. Czy warto pozwać bank? Odpowiedzi należy szukać u doświadczonych pełnomocników, którzy doskonale znają specyfikę spraw frankowych.

  Kancelarie frankowicze Gdańsk

  Kredyty frankowe Gdańsk da się podważyć, poprzez unieważnienie umowy kredytu lub odfrankowienie kredytu. Z uwagi na specyfikę spraw, samodzielne prowadzenie procesu sądowego przez frankowicza jest bardzo trudne. Potrzeba do tego doświadczonej kancelarii frankowej, która działa prężnie i odnosi sukcesy w tej konkretnej specjalizacji, jaką jest pomoc frankowiczom. Najskuteczniejsza kancelaria frankowa składa się zawsze z prawników, którzy doskonale orientują się w prawie bankowym i są zawsze o krok przed bankiem.Pozwy zbiorowe składane przez frankowiczów nie przyniosły oczekiwanych skutków, dlatego najbardziej skuteczną metodą jest pozwanie banku z indywidualną sprawą, opisanie szczegółowo wszystkich klauzul abuzywnych i przeliczenie kwoty roszczenia na podstawie zaświadczeń, które wyda bank. Specjaliści w naszej kancelarii niosą pomoc frankowiczom w Gdańsku, ale i na terenie całej Polski, opracowują niepowtarzalną strategię procesową nastawioną na odfrankowienie kredytu lub unieważnienie kredytu frankowego. Cel jednak jest jeden - nasz klient ma wygrać i otrzymać należne mu pieniądze!

  Kredyt frankowy - prawnik Gdańsk

  Nie każdy prawnik może osiągnąć skuteczność i poprawnie poprowadzić sprawę o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu frankowego. Należy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych aspektów działalności, aby móc zaufać kancelariom oferującym pomoc frankowiczom Gdańsk. Przede wszystkim szukając odpowiedniej kancelarii frankowej, powinno zwrócić się szczególną uwagę, czy leżąca w naszym zainteresowaniu kancelaria posiada specjalizację w sprawach obejmujących kredyty we frankach szwajcarskich.

  Kancelarie frankowe Gdańsk - jak wybrać najlepszego pełnomocnika?

  Kancelarii frankowych w Gdańsku jest coraz więcej, ale czy ilość znaczy tyle samo, co jakość? Nie do końca. Aby wybrać skutecznego pełnomocnika, który będzie gwarancją wygranej z bankiem trzeba poświęcić dużo czasu, żeby poprzez niedoinformowanie, jak w przypadku podpisywania umowy frankowej, nie popełnić błędu. Wybierając kancelarię należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Oprócz jasnej misji pomocy dla frankowiczów, ważne jest również podejście do klienta, jasne i klarowne warunki współpracy, szczegółowo przedstawiona oferta oraz taktyka procesowa, która doprowadzi do wydania korzystnego dla frankowicza wyroku.Frankowicze mogą liczyć na profesjonalną obsługę kancelarii frankowej Gdańsk - sprawę do sądu możesz złożyć tylko raz, dlatego wybór odpowiedniej kancelarii, która będzie reprezentować Twoje interesy w sporze z bankiem jest bardzo ważna. Pomoc dla frankowiczów Gdańsk ma wszystko, czego potrzebują osoby posiadające kredyt we frankach szwajcarskich.Sprawy frankowe Gdańsk nabierają coraz większego rozpędu. Sądy gdańskie nie mają większych wątpliwości co do nieuczciwości banków i zamieszczania przez nich w umowach kredytów frankowych niedozwolonych klauzul. Czy warto pozwać bank? Odpowiedzi należy szukać u doświadczonych pełnomocników, którzy doskonale znają specyfikę spraw frankowych.

  Gdańsk - Miasto Wolności

  Gdańsk to miasto, które zamieszkuje blisko 486 345 mieszkańców. To szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności! Znany dziś wszystkim Gdańsk, prawa miejskie otrzymał w 1457 roku. Charakter i tożsamość tego miasta kształtowały się przez wieki, pod wpływem różnych kultur. Musisz wiedzieć, że Gdańsk to miasto na prawach powiatu. Miasto to zostało podzielone na 35 jednostek pomocniczych, które zostały nazwane dzielnicami. Warto wiedzieć, że każda z nich posiada swoją radę dzielnicy.

  Gdańsk informacje administracyjne

  W Gdańsku swoje siedziby ma 14 szkół wyższych, są to m.in. Uniwersytet Gdański (UG) czy Politechnika Gdańska (PG). Jest to jeden z największych ośrodków akademickich w naszym kraju. Warto podkreślić, że w Gdańsku funkcjonuje 9 szpitali publicznych oraz 4 szpitale niepubliczne. Co ciekawe w Gdańsku zarejestrowanych jest 644 adwokatów. Obecnie stanowisko Prezydenta miasta piastuje Aleksandra Dulkiewicz. Funkcje Prezydenta miasta pełni od 11 marca 2019 roku.

  Położenie miasta

  Miasto położone jest nad Zatoką Gdańską, u ujścia rzeki Motławy do Wisły. Gdańska zlokalizowany jest w województwie pomorskim. Jest największe pod względem powierzchni miasto w naszym kraju.W niedalekiej odległości położone są miasta takie jak Sopot i Gdynia. W Gdańsku funkcjonuje transport drogowy, transport kolejowy, transport publiczny, transport morski, transport lotniczy oraz trolejbusy. W Gdańsku swój początek ma droga krajowa nr 91. W mieście krzyżują się droga krajowa nr 7 oraz drogi ekspresowe S6 i S7. Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 89.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Gdańsku?

  To jak długo trwa sprawa sądowa zależy od wielu czynników, m.in. od obciążenia sądów czy stawiania się świadków na rozprawy. Coraz częściej jednak sprawa Frankowa kończy się uprawomocnieniem orzeczenia już po 2 latach.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Gdańsku?

  Sądy przychylne dla kredytobiorców, które sprawnie rozstrzygają sprawy Frankowe to Sąd Okręgowy i Sąd Apelacyjny w Gdańsku.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Gdańsku?

  Należy pamiętać, że każda kancelaria Frankowa może posiadać inny cennik swoich usług, płata sądowa wynosi najczęściej 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Gdańsku?

  Już na samym początku warto zaznaczyć, że koszt prowadzenia tej samej sprawy frankowej, u różnych adwokatów może się różnić. Na ostateczną cenę ma wpływ renoma kancelarii czy doświadczenie prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Gdańsku?

  W Gdańsku rozpatrzenie sprawy frankowej przez sąd II instancji trwa od 12 do 18 miesięcy.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria kredyty frankowe Gdańsk - co możesz z nami zyskać?

  Dla kancelarii frankowej Frejowski CHF umowa z klientem jest podstawą zaufania i pracy na rzecz klienta. Kancelaria frankowa Gdańsk stawia na jakość, a nie na ilość spraw frankowych - podejmujemy się tylko tych spraw, które faktycznie mają szansę na wygraną. Prowadzimy sprawę do końca, czyli osiągnięcia pozytywnego wyroku. Przez cały okres współpracy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, informujemy o wszystkich podejmowanych przez kancelarię lub sąd czynnościach.

  Frankowicze mogą liczyć na profesjonalną obsługę kancelarii frankowej Gdańsk - sprawę do sądu możesz złożyć tylko raz, dlatego wybór odpowiedniej kancelarii, która będzie reprezentować Twoje interesy w sporze z bankiem jest bardzo ważna. Pomoc dla frankowiczów Gdańsk ma wszystko, czego potrzebują osoby posiadające kredyt we frankach szwajcarskich.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów