SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Zabrze Herb

Kancelaria frankowa Zabrze

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Zabrzu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelarie frankowicze Zabrze – oferujemy pomoc dla frankowiczów Zabrze

  Pomoc frankowiczom Zabrze to kompleksowa i wszechstronna oferta dla frankowiczów, którzy posiadają kredyty w walucie obcej – CHF. Celem naszej pomocy frankowiczom Zabrze jest przeprowadzenie skutecznej sprawy sądowej, która w efekcie przyniesie Naszym Klientom najlepsze rozwiązanie ich problemu. Już raz otrzymali Państwo niezrozumiałą umowę od banku, która po latach sprawiła więcej problemów niż obiecywanych korzyści. Nasza pomoc dla frankowiczów Zabrze, to rzetelna obietnica zażegnania problemu ze sprawą frankową – dlatego też proponujemy, aby to Państwo mieli duży udział w sprawie i mieli możliwość współtworzenia wraz z naszymi specjalistami umowy współpracy i wszelkich kolejnych działań! Kancelaria frankowa, Frankowicze Zabrze – jesteśmy tu dla Was!

  Sprawy frankowe Zabrze

  Frankowicze Zabrze decydujący się na zapoznanie się ze specyfiką działań kancelarii frankowych oraz powierzając swoje sprawy frankowe Zabrze specjalistom, powinni mieć świadomość, że nie każdy reprezentant z dobrym skutkiem poradzi sobie z tak skomplikowanym procesem, jakim jest wygranie sprawy frankowej. Naszym Klientom rekomendujemy naszą pomoc frankowiczom Zabrze z następujących powodów:

  • Nasi specjaliści doskonale rozumieją zawiłości spraw bankowych oraz frankowych
  • Posiadamy doświadczenie w zakresie mechanizmów działania banków
  • Potrafimy doradzić frankowiczom najlepsze i najbardziej korzystne dla nich rozwiązanie sprawy
  • W naszym działaniu najważniejszy jest interes Klienta i obowiązujące przepisy prawa

  Sprawy frankowe Zabrze prowadzimy zarówno dla frankowiczów aktualnie spłacających kredyt, jak i tych, którzy dokonali spłaty zobowiązania. Dzięki naszym działaniom frankowicze Zabrze mogą zyskać realne korzyści w walce z bankiem:

  • Unieważnienie kredytu frankowego– w rezultacie zwrotowi podlegać będą wszystkie raty kredytu, aby kredyt zakończył stosunek prawny między stronami dochodzi do rozliczenia się banku z frankowiczem
  • Odfrankowienie kredytu Zabrze – kredyt zostaje przekształcony z frankowego na złotówkowy, nadpłacone raty kredytu zostają przez bank zwrócone frankowiczowi
  • Nieważność umowy oraz odfrankowanie kredytu Zabrze – początkowo wnosimy o unieważnienie umowy, na wypadek gdy sąd nie przychyli się do naszego żądania – dochodzimy odfrankowania umowy kredytowej

  Pomoc frankowiczom Zabrze

  Przypominamy, iż samo posiadanie umowy frankowej z bankiem nie przesądza jeszcze o możliwości dochodzenia roszczeń od banku. Aby otrzymać pomoc dla frankowiczów Zabrze i móc podnieść swoje szanse wygranej z bankiem, czy też dogadanie się za pośrednictwem ugody – niezbędna jest szczegółowa analiza dokumentów kredytowych oraz przeanalizowania sytuacji faktycznej związanej z trwającym kredytem frankowym. Pierwszym krokiem w drodze do życia bez kredytu jest nawiązanie współpracy z doświadczoną kancelarią frankową Zabrze:

  • Przeprowadzimy szczegółową analizę dokumentów kredytowych wraz z wyliczeniem dokładnych kwot, które mogą otrzymać od banku frankowicze Zabrze
  • Przedstawimy warunki i korzyści współpracy z naszą kancelarią frankową
  • Dopasujemy umowę współpracy do wymagań oraz oczekiwań, aby podczas trwania współpracy – Nasz Klient otrzymał pełne poczucie bezpieczeństwa, iż umowa będzie wykonywana zgodnie z prawem oraz z dochowaniem wszelkiej staranności
  • Zobacz również:

   Zabrze – Kopalnia możliwości

   Zabrze to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim. Miasto to zlokalizowane jest w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Obecnie, Zabrze zamieszkuje 155 430 mieszkańców. Miasto otrzymało prawa miejskie 1 października 1922 roku. Zabrze podzielone jest na 21 dzielnic: Dzielnice te stanowią jednostki pomocnicze miasta, takie jak Helenka, Biskupice, Pawłów czy Grzybowice.

   Zabrze – Informacje administracyjne

   W Zabrzu zlokalizowana jest siedziba Sądu Rejonowego. W mieście funkcjonują szpitale publiczne i szpital niepubliczny. Szpitale publiczne to m.in. Szpital Miejski w Zabrzu Sp.z.o.o., Szpital Specjalistyczny w Zabrzu czy Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Zabrzu zarejestrowanych jest 65 adwokatów.

   Położenie miasta

   Zabrze to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski. Miasto położone jest na Wyżynie Katowickiej nad rzekami Kłodnicą i Bytomką, w dorzeczu Odry. W niedalekiej odległości od Zabrza położone są Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów i Katowice. Przez miasto przebiegają autostrady A4 i A1, droga europejska E40, drogi krajowe nr 78, nr 88 i nr 94 oraz drogi wojewódzkie nr 921 i nr 902. W mieście skorzystać można z komunikacji miejskiej.

   Pytania i odpowiedzi

   Ile trwa sprawa Frankowa w Zabrzu?

   Sprawy Frankowe mogą trwać nawet do lat 3.

   Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Zabrzu?

   Długość procesu frankowego zależna jest m.in. od ilości złożonych pozwów. Obecnie, coraz częściej zauważyć można, że prawomocne wyroki ogłaszane są po upływie dwóch lat.

   Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Zabrzu?

   Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej wpływa m.in. honorarium adwokata oraz opłata za złożenie pozwu.

   Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Zabrzu?

   Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Honorarium adwokata zależne jest m.in. od stopnia skomplikowania sprawy.

   Ile trwa apelacja frankowa w Zabrzu?

   Obecnie, średni czas postępowania w Sądzie Apelacyjnym wynosi dwa lata.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomagamy frankowiczom w Zabrzu

  Nasze działania doprowadzają do unieważnienia umowy kredytowej lub odfrankowanie kredytu kancelaria Zabrze. Kredyty frankowe, to problem licznej grupy polaków, a pomoc, jaką możemy zaoferować Naszym Klientom, to odpowiedź na problematyczny i toksyczny kredyt. Podejmując decyzję o tym, czy warto rozpocząć drogę do walki z bankiem należy najpierw dokonać szczegółowej analizy swojej umowy kredytowej, aby dowiedzieć się, jakie korzyści można osiągnąć składając pozew do sądu.

  Kredyty frankowe kancelaria Zabrze posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych w sądach mieszczących się w całej Polsce. Od samego początku współpracy mogą Państwo spodziewać się rzetelnego podejścia naszych specjalistów do Państwa sprawy frankowej.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock