SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Katowice

Kancelaria frankowa Katowice

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Katowicach z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Walka z bankiem wymaga zaangażowania, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednią kancelarię frankową, która dokładnie przeanalizuje sprawę i skonstruuje odpowiednie powództwo przeciwko bankowi. Podkreślić należy, że nie każda kancelaria posiada doświadczenie w sporach z bankami. Nasza kancelaria kredyty frankowe przeprowadzi Cię przez cały proces aż do wygranej z bankiem. Nie straszne jest dla nas unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu.

  Kredyty frankowe Katowice – co warto wiedzieć?

  Przed skierowaniem sprawy do sądu, należy przeanalizować umowę kredytu frakowego pod względem istnienia klauzul abuzywnych. W tym celu warto skontaktować się z kancelarią frankową, która dokona weryfikacji umowy i wskaże frankowiczowi możliwe do osiągnięcia rozwiązania. Wsparcia prawnego od lat udziela kredytobiorcom kancelaria frankowa Katowice. Kancelaria posiada bogate doświadczenie zdobyte w sprawach z zakresu prawa bankowego.

  Kancelarie Frankowe Katowice

  Zanim zdecydujesz się na współpracę z kancelarią, porozmawiaj ze specjalistami z danej kancelarii, zadawaj dużo pytań i miej świadomość konsumencką odnośnie rozliczeń, czy kształtu umowy podpisywanej z kancelarią frankową.

  Wsparcia prawnego od lat udziela kredytobiorcom kancelaria frankowa . Kancelaria posiada bogate doświadczenie zdobyte w sprawach z zakresu prawa bankowego. Dodatkowo posiadamy jasne i klarowne zasady współpracy z Klientem.

  Kancelaria frankowa Katowice – na co zwrócić uwagę?

  Przed podpisaniem umowy o świadczenie usług prawnych w sporze z bankiem zwróć uwagę na następujące kwestie:

  • umowa na świadczenie usług prawnych powinna być przejrzysta i zrozumiała dla Ciebie jako strony stosunku prawnego – sprawdź, jaką umowę możemy Ci zaproponować,
  • kancelaria frankowa powinna zajmować się jedynie sprawami frankowymi, nie oferować pomocy prawnej z przeróżnych dziedzin prawa – u nas masz gwarancję   specjalizacji w prawie bankowym oraz sprawach frankowych,
  • obowiązkowe OC adwokata lub radcy prawnego – zadbaj o swoje bezpieczeństwo w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak – gwarantujemy, że każdy nasz pełnomocnik procesowy posiada wymagane ubezpieczenie,
  • kodeks etyki zawodu radcy prawnego lub adwokata – to coś, czego pełnomocnicy powinni przestrzegać bezapelacyjnie poprzez dostosowanie się maksymalnie do potrzeb frankowicza – zobacz, jak zajmiemy się Twoją sprawą frankową.

  Pomoc dla frankowiczów Katowice – zobacz, jak wygląda proces

  Decydujesz się na pierwszy krok w postaci skierowania umowy kredytowej do analizy – resztą zajmuje się kancelaria frankowa Katowice. W uproszczeniu przechodzisz z nami przez krótki proces przygotowawczy, a następnie odrobinę dłuższy – sądowy.

  Jakie działania wykonuje dla Ciebie kancelaria frankowa? Poniżej zakres naszej pomocy:

  • składamy reklamację do banku wraz z wezwaniem do zapłaty, aby wykazać wadliwość umowy frankowej,
  • pomagamy uzyskać z banku dokumentację kredytu frankowego,
  • konstruujemy niepowtarzalną i skuteczną strategię procesową,
  • składamy pozew do sądu,
  • prowadzimy proces, aż do momentu otrzymania przez z Klienta oczekiwanego rezultatu – wygranej sprawy frankowej z bankiem.

  Katowice dla odmiany

  W południowej Polsce zlokalizowane jest miasto Katowice. To miasto na prawach powiatu, które jest siedzibą władz województwa śląskiego i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Katowice prawa miejskie otrzymały 11 września 1865 roku. Miasto to zamieszkuje blisko 280 190 mieszkańców. Katowice podzielono na 22 jednostki pomocnicze samorządu. Są to dzielnice, które zostały zgrupowane w 5 zespołów (śródmiejski, północny, zachodni, wschodni i południowy.

  Katowice informacje administracyjne

  W Katowicach swoją siedzibę mają Sąd Apelacyjny, Sąd Okręgowy oraz dwa Sądy Rejonowe. Dla Katowice właściwym Sądem Administracyjnym jest Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach, zaś Sąd Wojskowy dla tego obszaru funkcjonuje we Wrocławiu. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Katowicach zarejestrowanych jest 729 adwokatów.

  Położenie miasta

  Katowice położone są we wschodniej części Górnego Śląska, na Wyżynie Śląskiej. Miasto to znajduje się w województwie śląskim. W pobliżu Katowic zlokalizowane są miasta takie jak Wrocław, Opole, Kraków i Rzeszów. Miasto położone jest w dorzeczu Wisły i Odry.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Katowicach?


  Sprawy frankowe mogą trwać od 6 do 36 miesięcy. Warto jednak zauważyć, że w ostatnim czasie, procesy frankowe są rozstrzygane w coraz krótszym czasie.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Katowicach?


  Długość procesu sądowego jest zależna m.in. od ilości pracy sądu, ilości złożonych pozwów czy skomplikowania sprawy.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Katowicach?


  Osoby, które chcą złożyć pozew, zastanawiają się ile kosztuje prowadzenie sprawy. Należy pamiętać, że oprócz honorarium adwokata, należy pokryć również koszty sądowe.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Katowicach?


  Warto zauważyć, że wynagrodzenie prawników może się różnić. Zależy ono m.in. od doświadczenia prawnika, jego skuteczności oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Katowicach?


  W Katowicach Sąd Apelacyjny rozstrzyga sprawę nawet w 11 miesięcy.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Unieważnienie czy odfrankowanie kredytu kancelaria Katowice

  Do wyboru kredytobiorca ma jedno z tych dwóch rozwiązań – unieważnienie lub odfrankowanie kredytu. Jeżeli  zdecydujesz się na podjęcie kroku w stronę pożegnania się z kredytem frankowym, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli transparentnie przedstawić Ci wszystkie etapy sprawy frankowej i dobrać odpowiednie rozwiązanie.


  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów