SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Radom

Kancelaria frankowa Radom

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Radomiu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Frankowicze Radom – Kancelaria frankowa Radom

  Jeśli posiadasz kredyt frankowy i poszukujesz pomocy w prowadzeniu swojej sprawy frankowej, kancelaria frankowa Radom jest odpowiedzią na wszelkie Twoje potrzeby. Prowadzimy sprawy frankowe Radom z powodzeniem w sądach na terenie całej Polski. Możesz z nami uzyskać unieważnienie i odfrankowanie umowy Radom!

  Pomoc frankowiczom Radom

  Kredyty frankowe Radom to zmartwienie dużej ilości kredytobiorców, którzy niegdyś zostali namówieni na podpisanie umowy kredytowej, która została sporządzona niezgodnie z prawem. Sposobem na wygraną walkę z bankiem jest unieważnienie kredytu frankowego i odfrankowienie kredytu Radom, dzięki czemu problemy z kredytem zakończą się dzięki sprawie sądowej! Nasza frankowa kancelaria specjalizuje się tylko w sprawach bankowych i frankowych, w których reprezentujemy frankowiczów z Radomia na wokandach sądowych i walczymy o pozytywny wyrok dla naszych Klientów. Pomoc frankowiczom Radom zrzesza samych specjalistów, którzy wiedzą i doświadczeniem przyczyniają się do rosnących wygranych w sprawach frankowych.

  Unieważnienie a odfrankowanie kredytu kancelaria Radom

  Warto zdawać sobie sprawę z tego, jaka różnica jest między unieważnieniem a odfrankowaniem kredytu Radom, ponieważ jedno i drugie rozwiązanie jest korzystne w przypadku korzyści dla frankowiczów, ale różnią się od siebie w znaczący sposób. Najważniejszą różnicą jest typ umowy kredytowej.

  Sprawdź również: Kancelaria Frankowa Warszawa

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Radom

  • odfrankowanie kredytu możliwe jest w przypadku kredytu indeksowanego
  • kredyt zostaje przewalutowany do kredytu złotówkowego
  • kolejne raty kredytu są niższe i każda z nich jest stała
  • oprocentowanie kredytu staje się znacznie mniejsze
  • uiszczone już raty na poczet kredytu frankowe również ulegają zmniejszeniu, dzięki czemu bank zwraca frankowiczowi nadpłatę

  Kancelaria kredyty frankowe Radom – unieważnienie umowy

  • unieważnienie kredytu frankowego jest możliwe, gdy kredyt jest denominowany
  • frankowicz rozlicza się z bankiem oddając pozostały do spłaty kapitał
  • bank zwraca frankowiczowi nadpłacone raty podczas trwania umowy
  • umowa staje się nieważna, co oznacza pozbycie się kredytu

  Pomoc dla frankowiczów Radom

  Najważniejszym krokiem, jaki należy podjąć jest szczegółowa analiza dokumentów kredytowych, która wykaże dokładnie nieprawidłowości w umowie frankowej. Na rynku jest wiele kancelarii frankowych Radom, które świadczą usługi prawne, ale nie każda z nich ma doświadczenie, które doprowadzić może do oczekiwanego rezultatu. Pomoc frankowiczom Radom, jaką niesie nasza kancelaria frankowa przestrzega przed nieuczciwymi praktykami kancelarie frankowe Radom, oferujących pomoc w sprawach frankowych. Wytoczenie sprawy w nieodpowiedzialny sposób może narazić frankowicza tylko na dodatkowe koszty i kolejne problemy. Zachęcamy do skorzystania z doświadczenia naszej rzetelnej kancelarii frankowej!

  Sprawy frankowe Radom – zobacz, jak pomagamy frankowiczom

  • sporządzimy reklamację, którą w Twoim imieniu złożymy do banku;
  • zwrócimy się do banku o sporządzenie niezbędnych dokumentów zaświadczających Twoją historię kredytu frankowego;
  • sporządzimy merytoryczny i rzeczowy pozew, który dzięki doświadczeniu i jedynej w swoim rodzaju strategii procesowej da Ci dużą szansę na wygraną z bankiem;
  • będziemy reprezentować Cię przed sądem;
  • doprowadzimy sprawę do końca – do fizycznego zwrotu gotówki na Twoje konto lub unieważnienia umowy kredytowej.

  Radom – Siła w precyzji

  Radom to miasto na prawach powiatu, które położone jest w centralno-wschodniej Polsce. Nowy Radom prawa miejskie posiada od 1 stycznia 1364 roku. Obecnie miasto to zamieszkuje blisko 197 848 mieszkańców. Jest to drugie pod względem powierzchni miasto województwa mazowieckiego. Radom nie jest powiedziany na jednostki pomocnicze gminy. Obowiązuje podział miasta, który powstał na potrzeby Systemu Informacji Miejskiej (SIM). Miasto zostało podzielone na 56 obszarów.

  Radom informacje administracyjne

  W Radomiu zlokalizowane są m.in. siedziby Wojewódzkiego Urzędu Skarbowego, wydział zamiejscowy Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, Sądu Okręgowego i Prokuratury Okręgowej. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Radomiu zarejestrowanych jest 165 adwokatów.

  Położenie miasta

  Radom zlokalizowany jest w centralnej Polsce. Położony jest on w południowej części województwa mazowieckiego. Radom leży nad rzeką Mleczną. W niedalekiej okolicy miasta położone są miasta takie jak Ostrowiec Świętokrzyski, Kielce, Warszawa i Góra Kalwaria.

  Przez Radom przebiegają droga ekspresowa S7 i drogi krajowe nr 9 i nr 12. Swój początek mają tutaj drogi wojewódzkie nr 735, nr 737, nr 740 i nr 744. W Radomiu skorzystać można z komunikacji miejskiej, transportu kolejowego, transportu rowerowego czy transportu lotniczego.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Radomiu?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do lat trzech. W ostatnim okresie zauważyć można, że sprawy te kończą się średnio po upływie dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Radomiu?

  Długość trwania procesu sądowego zależy m.in. od ilości złożonych pozwów, stawiania się powołanych świadków na rozprawy oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Radomiu?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się nie tylko honorarium adwokata, ale również dodatkowe koszty jak opłata od pozwu, która wynosi 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Radomiu?

  Honorarium adwokata zależy m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Radomiu?

  Proces frankowy w Sądzie II instancji trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie frankowicze Radom

  Pomoc frankowiczom Radom, którą oferuje nasza kancelaria frankowa można zweryfikować podczas rozmowy z naszymi specjalistami, którzy duży nacisk kładą na klarowność współpracy, dlatego zachęcamy do umówienia się na analizę dokumentów kredytowych oraz poznanie procesu od początku do końca. Najważniejszym etapem w walce z bankiem jest wybranie odpowiedniej kancelarii frankowej Radom, która zagwarantuje Ci pewność i bezpieczeństwo na etapie całego postępowania. Zaufaj doświadczeniu naszej kancelarii frankowej!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów