SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Bytom

Kancelaria frankowa Bytom

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Bytomiu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kredytobiorcy kredytów frankowych, poszukujący wsparcia w sporach z bankami mają możliwość zwrócić się o pomoc do kancelarii Frejowski CHF. Zespół prawników kancelarii posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa bankowego oraz procesów sądowych w sprawach frankowych. Kancelaria frankowa odnosi duże sukcesy na tym polu, a swoje usługi kieruje m.in. do osób zamieszkujących Bytom i jego okolice.

  W dalszym ciągu wielu kredytobiorców, w tym osób zamieszkujących Bytom, nie wie wciąż, że wygrana w sądzie z bankiem jest jak najbardziej możliwa. Pierwszym krokiem powinien być kontakt z prawnikami kancelarii Frejowski CHF i przedłożenie dokumentacji kredytowej do analizy.

   Zespół specjalistów kancelarii Frejowski CHF dokona szczegółowej analizy umowy kredytu i pozostałych istotnych dokumentów. W konsekwencji frankowicz z Bytomia uzyska kompleksową i rzetelną ocenę sprawy i możliwych do podjęcia działań.

  Kancelaria kredyty frankowe Bytom


  Kredytobiorcy z Bytomia powinni pamiętać, że szanse na sukces w walce z bankiem wzrastają jeżeli w sporze sądowym będą reprezentowani przez doświadczonych prawników. Kancelaria Frejowski CHF zapewnia:

  ·       Rzetelne podejście do każdej sprawy;

  ·       Zespół prawników, posiadających doświadczenie w sporach z bankami;

  ·   Opracowanie indywidualnej strategii procesowej uwzględniający konkretną sytuację klienta.

  Jeżeli jesteś mieszkańcem Bytomia lub okolic i posiadasz kredyt we frankach, nie zwlekaj tylko zgłoś się po pomoc do kancelarii Frejowski CHF.

  Pomoc frankowiczom - Bytom

  Kancelaria Frejowski CHF proponuje następujące formy pomocy frankowiczom z miasta Bytom na etapie postępowania sądowego:

  • złożenie pozwu o unieważnienie umowy kredytu CHF zawartej przez frankowicza z Bytomia - w wypadku uwzględnienia takie powództwa sąd uzna całą umowę za nieważną. W efekcie bank będzie zmuszony zwrócić kredytobiorcy z Bytomia wszystko to co otrzymał w ramach umowy kredytu tj. raty kredytu (część kapitałowa i odsetkowa), prowizje, opłaty manipulacyjne, koszty ubezpieczenia itp. 
  • złożenie roszczenia ewentualnego (na wypadek nieuznania przez sąd umowy kredytu za nieważną) o tzw. odfrankowienie kredytu. Uwzględnienie tego powództwa spowoduje, że umowa zawarta przez kredytobiorcę z Bytomia będzie co prawda ważna, ale zostanie przekształcona w umowę w PLN. W rezultacie frankowicz z Bytomia będzie płacił znacznie niższe raty kredytu.

  W jaki sposób realizujemy pomoc dla frankowiczów z Bytomia?

  Prawnicy kancelarii Frejowski CHF oferują kredytobiorcom z Bytomia pomoc w zakresie:

  • sporządzenia przedsądowego wezwania do zapłaty do banku, które warunkuje przerwanie biegu przedawnienia i zawiera żądanie dotyczące zwrotu nadpłaconych rat; 
  • frankowicze z Bytomia otrzymują od naszej kancelarii frankowej kompleksową pomoc w zakresie pozyskania z banku wszystkich niezbędnych dokumentów, które posłużą do sporządzenia kompletnego i merytorycznego pozwu;
  • kompleksowego prowadzenia sprawy przed sądem, przy czym strategia procesowa zostanie indywidualnie dopasowana do konkretnej sprawy frankowej;
  • bieżącego informowania o stanie sprawy i postępach w ramach procesu sądowego;
  • w razie potrzeby kancelaria przygotuje apelację od wyroku lub skargę kasacyjną do Sądu Najwyższego.

  Sprawy frankowe Bytom

  Od nowelizacji z wiosny 2023 r. nie można już składać pozwów do warszawskiego wydziału frankowego, jeżeli kredytobiorca nie mieszka na terenie m.st. Warszawy. Kredytobiorcy z Bytomia nie powinni się jednak martwić. Sąd Okręgowy w Bytomiu również wydaje pozytywne dla frankowiczów wyroki, a dodatkowo czas rozpoznania sprawy jest znacznie krótszy niż ma to miejsce w Warszawie.

  Kredytobiorcy kredytów frankowych, poszukujący wsparcia w sporach z bankami mają możliwość zwrócić się o pomoc do kancelarii Frejowski CHF. Zespół prawników kancelarii posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa bankowego oraz procesów sądowych w sprawach frankowych. Kancelaria Frejowski CHF odnosi duże sukcesy na tym polu, a swoje usługi kieruje m.in. do osób zamieszkujących Bytom i jego okolice.

  Bytom - energia kultury

  Bytom to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim. Miasto zlokalizowane jest w centrum Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Bytom prawa miejskie otrzymał w 1254 roku. Obecnie, miasto to zamieszkuje 149 576 mieszkańców. Mieszkańcy miasta wybierają 25 radnych. Organem wykonawczym jest prezydent miasta.

  Bytom informacje administracyjne

  W Bytomiu zlokalizowany jest Sąd Rejonowy. Swoje siedziby mają tutaj uczelnie wyższe takie jak Śląski Uniwersytet Medyczny, Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu czy Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie - Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Bytomiu zarejestrowanych jest 71 adwokatów.

  Położenie miasta

  Bytom to miasto położone w województwie śląskim na Wyżynie Śląskiej. Miasto położone jest w dolinie rzeki Bytomki i w rezerwacie Segiet. Miasto graniczy z gminą Zbrosławice oraz miastami takimi jak Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Piekary Śląskie, Radzionkowem i Tarnowskie Góry. Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie nr 911 i nr 925 oraz drogi krajowe nr 11, nr 78, nr 79, nr 88 i nr 94. Przez miasto przechodzi również autostrada A1.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Bytomiu?

  Sprawy frankowe mogą trwać od 6 miesięcy do lat trzech. Długość procesu sądowego zależy m.in. od ilości złożonych pozwów.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Bytomiu?

  W ostatnim czasie zauważyć można, że prawomocne wyroki sądowe wydawane są w ciągu dwóch lat.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Bytomiu?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składają się m.in opłaty od złożenia pozwu czy honorafrium prawnika.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Bytomiu?

  Niestety na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na wysokość honorarium adwokata ma wpływ m.in doświadczenie adwokata oraz stopień skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Bytomiu?

  Postępowania w Sądzie II instancji może trwać około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc dla frankowiczów Bytom - kredyty frankowe Bytom

  Kancelaria Frejwoski CHF oferuje kredytobiorcom z Bytomia kompleksową pomoc prawną w sprawach frankowych. Kliencie kancelarii zamieszkujący Bytom i jego okolice mogą mieć pewność, że otrzymają wsparcie tak w zakresie kontaktu i negocjacji z bankiem, jak również sporu sądowego.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów