SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Ruda Śląska Herb

Kancelaria frankowa Ruda Śląska

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Rudzie Śląskiej z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria kredyty frankowe Ruda Śląska - pomoc dla frankowiczów

  Kancelaria frankowa Ruda Śląska zajmuje się sprawami frankowymi, a naszym celem jest jak najlepsze i najbardziej profesjonalne prowadzenie spraw naszych klientów. Dlatego też frankowicze Ruda Śląska mogą liczyć na naszą profesjonalną i kompleksową pomoc w związku ze swoim kredytem w walucie CHF.

  Kancelarie frankowicze Ruda Śląska

  Jeśli Twoja umowa posiada klauzule niedozwolone warto dowiedzieć się, jak działają kancelarie frankowicze Ruda Śląska, zanim powierzysz im swoją sprawę. Nie wszystkie bowiem kancelarie są w stanie zapewnić kompleksową pomoc dla frankowiczów Ruda Śląska. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że takie kancelarie nie specjalizują się w prawie bankowym, a sprawy frankowe Ruda Śląska są dla nich tak zwaną "czarną magią".

  Nasza kancelaria frankowa Ruda Śląska specjalizuje się w prawie bankowym, a sprawy kredytów frankowych nie stanowią dla nas żadnego problemu. Rekomendujemy wybór naszej kancelarii, ponieważ:

  • zawiłości spraw kredytów w walucie CHF są nam dobrze znane
  • w naszej pracy stawiamy na interes naszego klienta
  • frankowicze Ruda Śląska mogą liczyć na fachowe doradztwo i dobór najkorzystniejszego rozwiązania dla ich sprawy
  • w sprawach frankowych posiadamy ogromne doświadczenie, które każdego dnia staje się coraz większe

  Sprawy frankowe Ruda Śląska

  Nasza kancelaria frankowa Ruda Śląska i zespół pracujących w niej specjalistów prowadzi sprawy frankowiczów, którzy są obecnie w trakcie spłacania kredytu oraz którzy dokonali spłaty zaciągniętego zobowiązania. Nasze działania ukierunkowane są na wygraną naszych klientów i osiągnięcie jak największych korzyści:

  • Odfrankowienie kredytu Ruda Śląska - w wyniku odfrankowania kredytu frankowicze Ruda Śląska otrzymują zwrot wszelkich nadpłaconych rat, a ich kredyt zostaje przewalutowany na kredyt złotówkowy
  • Stwierdzenie nieważności umowy kredytowej - w przypadku anulowania umowy kredytowej frankowicze Ruda Śląska uzyskują zwrot wszystkich wpłaconych rat kredytu, dochodzi do rozliczenia się z bankiem, zaś umowa kredytu przestaje istnieć
  • Unieważnienie kredytu frankowego oraz odfrankowanie kredytu kancelaria Ruda Śląska - wnosimy w pozwie o unieważnienie umowy, jednak zapobiegawczo, gdyby sąd miał nie uznać naszego żądania, walczymy o odfrankowanie kredytu

  Kredyty frankowe Ruda Śląska

  Aby rozpocząć spór z bankiem zasadniczym krokiem jest przeprowadzenie analizy umowy frankowej. W tym celu warto poradzić się prawników doświadczonych w sprawach kredytów CHF. Nasza kancelaria frankowa Ruda Śląska oferuje pełną pomoc dla frankowiczów Ruda Śląska:

  • nasi eksperci przeprowadzą holistyczną i szczegółową analizę Twoich dokumentów kredytowych oraz przygotują wyliczenie kwot, jakich możesz dochodzić w swojej sprawie
  • przedstawimy Ci wszelkie korzyści płynące ze współpracy z naszą kancelarią, a także przedstawimy klarowne warunki współpracy
  • przygotujemy umowę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz oczekiwań, aby poczucie spokoju i bezpieczeństwa nie opuściło Cię nawet na moment

  Zaufaj naszym specjalistom i skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego widocznego na stronie. Frankowicze Ruda Śląska - jesteśmy z Wami i dla Was!

  Ruda Śląska. Pozytywna Energia

  Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu. Miasto to położone jest na Górnym Śląsku w województwie śląskim. Ruda Śląska leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto to otrzymało prawa miejskie w 1947 roku. Obecnie miasto to zamieszkuje 132 766 mieszkańców. Ruda Śląska podzielona została na 11 dzielnic. Są to Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice i Czarny Las.

  Ruda Śląska informacje administracyjne

  W mieście zlokalizowana jest siedziba Sądu Rejonowego. Sąd ten obsługuje wydziały takie jak Wydział Cywilny, Wydział Karny, Wydział Rodzinny i Nieletnich, Wydział Ksiąg Wieczystych i Sekcja Wykonawcza przy II Wydziale Karnym. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Rudzie Śląskiej zarejestrowanych jest 41 adwokatów.

  Położenie miasta

  Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej. To jeden z ośrodków konurbacji górnośląskiej. Ruda Śląska graniczy z miastami takimi jak Zabrze, Bytom, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Mikołów i Paniówek. Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie nr 902 i 925 oraz autostrada A4. W mieście funkcjonuje transport kolejowy oraz komunikacja miejska.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Rudzie Śląskiej?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do lat trzech.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Rudzie Śląskiej?

  Należy pamiętać, że każda sprawa frankowa rozpatrywana jest indywidualnie. Długość procesu zależy m.in. od ilości złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Rudzie Śląskiej?

  Na koszt prowadzenia sprawy składa się m.in. opłata od pozwu w wysokości 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Rudzie Śląskiej?

  Wynagrodzenie prawnika zależy m.in. od stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Rudzie Śląskiej?

  Średni czas postępowania w Sądzie Apelacyjnym wynosi dwa lata.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc frankowiczom Ruda Śląska

  Osoby posiadające kredyty frankowe Ruda Śląska rozpoczynając walkę z bankiem mogą liczyć na unieważnienie swojej umowy kredytowej bądź odfrankowanie kredytu kancelaria Ruda Śląska. Nasza kancelaria frankowa Ruda Śląska jest odpowiedzią na liczne problemy z jakimi borykają się frankowicze Ruda Śląska. Naszym klientom oferujemy szczegółową i bezpłatną analizę umowy kredytu we franku szwajcarskim, dzięki której można ocenić szansę na wygraną a nawet szacowaną wysokość roszczenia, którego można dochodzić na drodze sądowej przeciwko bankowi. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy rzetelnie i solidnie prowadzą sprawy frankowe Ruda Śląska, a klientów otaczają należytą opieką.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów