SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Toruń

Kancelaria frankowa Toruń

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Toruniu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa Toruń – pomoc frankowiczom Toruń

  Nasza kancelaria kredyty frankowe jest doświadczonym graczem na planszy sporów sądowych z bankami. Obsługujemy sprawy frankowe Toruń z powodzeniem i niesiemy frankowiczom Radom ukojenie na drodze życia bez kredytu. Nasza frankowa kancelaria specjalizuje się tylko w sprawach z zakresu bankowości i franków, co daje pewność, że znamy się na tym, co robimy!

  Pomoc dla frankowiczów Toruń

  Kredyty frankowe, to problem ogólnopolski, który przysparza wielu kredytobiorcom problemy ze spłatą. Orzecznictwo w sprawach frankowych daje aktualnie frankowiczom dwie możliwości na rozwiązanie sprawy z toksycznym kredytem. Wspomnianymi możliwościami jest unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu Toruń. Obydwie z tych możliwości to realna pomoc frankowczom Toruń, którą oferujemy naszym Klientom. Najważniejszą kwestią jest weryfikacja kluczowych zapisów w umowie frankowej, które poddane analizie – pozwolą określić szanse na wygraną z bankiem. Nie podejmujemy się współpracy, jeśli dostrzegamy, że sprawa może zostać przegrana. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w drodze do życia bez kredytu!

  Unieważnienie i odfrankowanie kredytu kancelaria Toruń

  Frankowicze Toruń są bardzo świadomymi konsumentami i na ogół mają świadomość odnośnie tego, jaki kredyt posiadają i jakie w związku z tym może czekać ich rozwiązanie w ich sprawie frankowej. Przypominamy jednak, że unieważnić umowę kredytową można w przypadku posiadania kredytu denominowanego, a z odfrankowaniem kredytu mamy do czynienia w przypadku kredytu indeksowanego.

  Unieważnienie umowy Toruń – co daje?

  • Skutkiem unieważnienia umowy jest ustanie zobowiązania względem banku, frankowicz w rezultacie otrzymuje możliwość rozliczenia się bankiem, co oznacza, że strony postępowania zwrócą sobie wzajemnie to, co od siebie dostały.
  • Frankowicz zwraca pozostałą część kapitału do spłaty, a bank zwraca nadpłaty, które wskutek frankowej umowy zostały nienależnie pobrane.
  • Nieruchomość przestaje być obciążona hipoteką.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Toruń – co oznacza?

  • Umowa o kredyt frankowy nadal jest ważna, ale zapisy niedozwolone zostają usunięte z obowiązującej umowy.
  • Kredyt zostaje przewalutowany na złotówkowy.
  • Umowa kredytowa nadal trwa i obowiązuje, ale po uznaniu klauzul przez sąd i usunięciu ich z umowy – zwracana jest część niesłusznie naliczonych rat w walucie PLN, które powstały wskutek bezprawnych zapisów.

  Kancelaria kredyty frankowe Toruń

  Pomoc frankowiczom Toruń, jaką oferuje nasza kancelaria frankowa skupia się wokół następujących wytycznych:

  • specjalizujemy się w sprawach frankowych i pomocy frankowiczom Toruń.
  • posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz ułożoną i sprawdzoną strategię procesową, która jest gwarancją powodzenia w sprawie prowadzonej przed sądem.
  • do każdej sprawy frankowej podchodzimy indywidualnie i stawiamy na korzyść frankowicza.
  • wyznaczamy jasny i konkretny cel naszej współpracy z Klientami – realna pomoc frankowiczom Toruń.
  • jasne oraz przejrzyste warunki współpracy, przyjazna umowa współpracy, w której nasi Klienci mogą zawrzeć to, co daje bezpieczeństwo oraz pewność, że nie zostaną oszukani po raz drugi.
  • pierwsze efekty jesteśmy w stanie osiągnąć już na początku etapu sądowego – wstrzymanie płatności rat na czas postępowania.

  Kancelarie frankowicze Toruń

  Duża ilość kancelarii frankowych w Toruniu przyczynia się do tego, że frankowicze Toruń mają coraz większy problem z wyborem odpowiedniego pełnomocnika, który będzie reprezentował należycie interesy w sprawie frankowej.

  Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy na sprawach frankowych ,,zjedli zęby”. Przedstawimy Państwu wszelkie prawidłowości spraw frankowych i doradzą najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie sprawy, która przyniesie w rezultacie realną pomoc frankowiczom Toruń!

  Toruń – Gotyk na dotyk

  Toruń to miasto na prawach powiatu zlokalizowane w północnej Polsce. Miasto położone jest w województwie kujawsko-pomorskim. W Toruniu mieści się siedziba marszałka wojewódzwa, zarządu i sejmiku województwa. Toruń prawa miejskie otrzymał 28 grudnia 1233 roku. Obecnie miasto zamieszkiwane jest przez 195 690 mieszkańców. W Toruniu oficjalnie nie wyznaczono dzielnic, jednak od 2005 roku miasto podzielone jest na 24 części, które wykorzystywane są przez władze samorządowe do celów strategicznych. Są to m.in. Piaski, Winnica, Podgórz czy Mokre.

  Toruń informacje administracyjne

  W Toruniu zlokalizowane są siedziby Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego. W mieście funkcjonuje jedna z najlepszych uczelni w Polsce, jaką jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika. To duży ośrodek gospodarczy i handlowy. Miasto posiada ważny węzeł drogowy i kolejowy. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Toruniu zarejestrowanych jest 210 adwokatów.

  Położenie miasta

  Toruń to miasto położone w północnej Polsce. Miasto zlokalizowane jest w środkowej części województwa kujawsko-pomorskiego, jest jedna z dwóch stolic województwa. Miasto położone jest po obu stronach Wisły. W pobliżu miasta zlokalizowane są miasta takie jak Bydgoszcz, Inowrocław czy Grudziądz. Przez miasto przebiegają drogi takie jak autostrada A1, droga ekspresowa S10, drogi krajowe nr 10, nr 15, nr 80 i nr 91 oraz drogi wojewódzkie m.in. nr 200, nr 657 i nr 654.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Toruniu?

  W Toruniu sprawy frankowe w sądach I i II instancji trwają od 2 do 4 lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Toruniu?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. W ostatnim czasie zauważyć można, że czas trwania procesu frankowego skraca się.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Toruniu?

  Należy zauważyć, że na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się m.in. honorarium prawnika, opłaty za pozew oraz opłata za sporządzenie opinii biegłego.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Toruniu?

  Honorarium adwokata zależy m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Toruniu?

  Postępowanie w Sądzie Apelacyjnym może trwać około dwóch lat. W ostatnim czasie zauważyć można, że sprawy te rozpatrywane są w coraz krótszym czasie.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Sprawy frankowe Toruń

  Sprawy frankowe prowadzimy na terenie całej Polski, nie tylko w mieście Toruń. Pozew składamy tam, gdzie najwyższą szansę na wygraną mają frankowicze Toruń. Miejsce złożenia pozwu i prowadzenia sprawy zależy więc w dużej mierze od Klienta, ale nie zapominamy przy tym – szczegółowo doradzić naszemu Klientowi, który sąd będzie najbardziej korzystny dla rozstrzygnięcia sprawy frankowej. Nasza kancelaria frankowa kładzie ogromny nacisk na to, aby to Klient był zadowolony nie tylko z rezultatu prowadzonej sprawy, ale także z holistycznej współpracy z naszymi specjalistami. Naszym zdaniem najważniejsze jest wsparcie Klienta w całym procesie i budowanie zaufania!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock