SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Szczecin

Kancelaria frankowa Szczecin

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Szczecinie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy


  Kancelaria frankowa Szczecin to zespół prawników pomagający frankowiczom ze Szczecina oraz całej Polski w walce z nieuczciwymi bankami, które naraziły klientów na długoletnie straty finansowe wynikające z wadliwych mechanizmów umowy frankowej. Kancelarie frankowicze Szczecin to zespół specjalistów skupiających się wyłącznie na sprawach frankowych, oferujących kompleksową pomoc prawną. Nasze działania koncentrują się na walce z bankami, dążąc do odfrankowania lub unieważnienia umowy frankowej. Nasza strategia jest unikalna, nie bazujemy na działaniach innych kancelarii, a skupiamy się na efektywnym wsparciu frankowiczów Szczecin.

  Odfrankowanie oraz unieważnienie kredytu Szczecin

  Pomoc frankowiczom Szczecin

  Nasza działalność koncentruje się na poszerzaniu doświadczenia, poszukiwaniu nowych rozwiązań i tworzeniu skutecznych strategii w walce z bankami. Nasi prawnicy są doświadczeni w prowadzeniu spraw frankowych i specjalizują się wyłącznie w tej dziedzinie. Nie dopuszczamy do prowadzenia spraw aplikantów radcowskich czy asystentów prawnych. Nasze działania są skoncentrowane wyłącznie na pomocy frankowiczom, zapewniając, że klient nie zostanie ponownie oszukany. Ulepszamy nasze działania nieustannie, aby realnie pomagać frankowiczom na terenie Szczecina i w całej Polsce.

  Kredyty frankowe Szczecin – co warto wiedzieć?

  Jeśli rozważasz wytoczenie sprawy frankowej przeciwko bankowi, istotne jest zrozumienie, jak jedna kancelaria może pokonać instytucję z potężnymi działami prawnymi. Oprócz oczywistego błędu banku, polegającego na sporządzeniu niezgodnej z prawem umowy, istotne jest, aby kancelaria frankowa Szczecin zatrudniała doświadczonych pełnomocników, którzy tworzą strategię na wygraną.

  Sprawy frankowe Szczecin – co można zrobić?

  Pierwszym krokiem jest ocena faktycznej sytuacji, umożliwiająca zastanowienie się nad podjęciem walki z bankiem. Niezbędna jest analiza umowy kredytowej, wyznaczająca kierunek działań, pokazująca korzyści z wygranej oraz wskazująca klauzule abuzywne w umowie. Kancelaria frankowa Szczecin oferuje bezpłatną analizę umowy frankowej oraz konsultację, odpowiadając na wszelkie pytania klienta. Wystarczy przesłać umowę do analizy, a następnie umówić się na rozmowę, podczas której omówione zostaną wszystkie kluczowe kwestie.

  Jeśli analiza umowy wykaże pozytywny wynik – będziemy z Tobą uczciwi, ale jeśli będzie negatywny, również nie ukryjemy faktu, gdyż pozytywna opinia prawna jest kluczowym czynnikiem decydującym o szansach wygranej w procesie.

  Analizę swojej sprawy frankowej możesz przeprowadzić osobiście w Szczecinie lub w formie rozmowy telefonicznej z naszym specjalistą, dostosowując się do Twojego planu.

  Szanse na wygraną sprawę – pomoc frankowiczom Szczecin

  Sprawa frankowa może być wniesiona do sądu tylko raz. Dlatego wybór odpowiedniego pełnomocnika jest kluczowy, gdyż każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia i znajomości orzecznictwa w sądzie szczecińskim. Kancelaria frankowa Szczecin pomoże Ci w skutecznym pozbyciu się kredytu. Szczecin to miasto położone w zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, zamieszkałe przez blisko 391 566 mieszkańców.

  Szczecin Floating Garden

  Szczecin to miasto na prawach powiatu, które zlokalizowane jest w zachodniej Polsce. Położone jest w województwie zachodniopomorskim. Jest to największe miasto województwa. Zamieszkuje je blisko 391 566 mieszkańców. Szczecin prawa miejskie otrzymał 3 kwietnia 1243 roku. W Szczecinie podstawową jednostką pomocniczą miasta jest osiedle. Szczecin podzielony jest na 37 osiedli administracyjnych. Dodatkowo, miasto podzielone jest na 4 dzielnice (Północ, Prawobrzeże, Śródmieście i Zachód).

  Informacje administracyjne o Szczecinie

  W Szczecinie zlokalizowane są siedziby sądu apelacyjnego, sądu okręgowego, wojewódzkiego sądu administracyjnego oraz dwóch sądów rejonowych. W mieście znajdują się również siedziby prokuratury rejonowej i prokuratury okręgowej. Miasto podzielone jest na 4 prokuratury rejonowe. Krajowy Rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich podaje, że w Szczecinie zarejestrowanych jest 486 adwokatów.

  Położenie geograficzne Szczecina

  Szczecin to miasto w północno-zachodniej Polsce, zlokalizowane przy granicy polsko-niemieckiej, nad rzeką Odrą i jeziorem Dąbie. Stanowi ośrodek centralny aglomeracji szczecińskiej oraz jest węzłem transeuropejskiego korytarza transportowego północ-południe. Przez miasto przebiegają liczne drogi krajowe i autostrady.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Szczecinie?

  Sprawy frankowe trwają około dwóch – trzech lat. Ostatnio zauważalne jest skracanie się czasu trwania tych spraw.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Szczecinie?

  Czas trwania procesu sądowego zależy od ilości złożonych pozwów oraz stawiania się świadków na rozprawach.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Szczecinie?

  Koszty prowadzenia sprawy frankowej zależeć mogą od wybranej kancelarii, jej doświadczenia oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Szczecinie?

  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Należy pamiętać, że honorarium adwokata zależy m.in. od jego doświadczenia czy stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Szczecinie?

  Proces sądowy w Sądzie II trwa około dwóch lat. Zauważyć jednak można, że okres ten skraca się w ostatnim czasie.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Niesienie pomocy frankowiczom w Szczecinie i na terenie całej Polski

  Skupiamy się na sprawach frankowych w Szczecinie, ale nie wykluczamy innych miast Polski, gdzie ludzie potrzebują pomocy związanej z kredytami frankowymi. Nasz zespół prawników skupia się wyłącznie na sprawach frankowych, z naszym liderem, dr. Sebastianem Frejowskim, który doskonale zna specyfikę nieuczciwych praktyk banków. Niezależnie od miejsca, nasze działania są prowadzone równie skutecznie w każdym mieście podczas rozpatrywania spraw frankowych!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów