SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Szczecin

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Szczecinie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  Kancelaria kredyty frankowe Szczecin zespół prawników oferujący frankowiczom ze Szczecina oraz całej Polski pomoc w walce z nieuczciwym bankiem, który naraził klientów na długoletnie straty finansowe wynikające z wadliwych mechanizmów umowy frankowej.

  Kancelarie frankowicze Szczecin


  Sprawami frankowymi zajmujemy się z powodzeniem, nie oferujemy pomocy prawnej z różnych dziedzin prawa - skoncentrowani jesteśmy na jednej i w tej specjalizujemy się, jako kancelaria frankowa. Z bankami walczymy wnosząc o odfrankowienie lub unieważnienie umowy frankowej, a nasza strategia jest niepowtarzalna - nie opieramy się na działaniach innych kancelarii frankowych.
  Frankowicze Szczecin mogą liczyć na kompleksową oraz skuteczną pomoc.

  Unieważnienie oraz odfrankowanie kredytu Szczecin

  • zwrot kwot, które były pobierane przez banki - np. zwrot z tytułu UNWW
  • Odfrankowienie kredytu - zwrot nadpłaconych rat
  • przeliczenie kredytu na nowo na atrakcyjnych warunkach, aby w przyszłości płacić stałą ratęv
  • Unieważnienie kredytu frankowego - pozbycie się kredytu

  Pomoc frankowiczom Szczecin


  Działalność w obszarze spraw frankowych w Szczecinie skupia się wokół poszerzania doświadczenia, poszukiwania nowych rozwiązań oraz tworzenia, jak najlepszej, unikalnej oraz skutecznej strategii na wygraną z bankiem. Nasi prawnicy są doświadczeni w prowadzeniu spraw frankowych, nie znajdziesz u nas prawników, którzy specjalizują się w kilku różnych dziedzinach prawa. Stawiamy na skierowanie się tylko w stronę walki z instytucjami finansowymi. Nie dopuszczamy do prowadzenia spraw frankowych aplikantów radcowskich, czy asystentów prawnych.

  Skoncentrowanie ścisłe tylko i wyłącznie na pomocy frankowiczom sprawia, że klient może mieć pewność, że nie zostanie ponownie oszukany. Naszym głównym i jedynym zainteresowaniem są sprawy frankowe, ulepszamy nasze działanie nieustannie, aby realnie pomagać frankowiczom na terenie Szczecina.

  Niesiemy pomoc frankowiczom w Szczecinie i na terenie całej Polski


  Koncentrujemy swoje działania w sprawach frankowych w Szczecinie, ale nie zamykamy się również na inne miasta Polski, gdzie znajdują się potrzebujący pomocy osoby z kredytami frankowymi. Zespół naszych prawników, to grono ściśle frankowe, na którego czele stoi sam dr Sebastian Frejowski znający specyfikę nieuczciwości banków, jak własną kieszeń. Niezależnie od tego, w którym mieście się znajdujesz - w każdym z nich jednakowo skutecznie prowadzimy sprawy kredytów frankowych!

  Kredyty frankowe Szczecin - co warto wiedzieć?


  Myśląc o wytaczaniu sprawy frankowej przeciwko bankowi na pewno zastanawiające jest to, jak jedna kancelaria ma pokonać instytucję współpracującą z ogromnymi działami prawnymi. Oprócz tego, że bronią przeciwko bankowi jest ich błąd polegający na sporządzeniu niezgodnej z prawem umowy, co powoduje ogromny spadek szans na wygraną - ważne, by kancelaria frankowa Szczecin zrzeszała i zatrudniała prawdziwie doświadczonych pełnomocników, którzy łączą siły by osiągnąć efekt zadowalający dla klienta.

  Sprawy frankowe Szczecin - co można zrobić?


  Pierwszym, milowym krokiem w drodze do życia bez kredytu jest ocena sytuacji faktycznej dającej możliwość rozważania rozpoczęcia walki z bankiem. Do tego niezbędna jest analiza umowy kredytowej, która szczegółowo wyznaczy kierunek działania, pokaże korzyści płynące z wygranej, wyszczególni konkretne klauzule abuzywne w umowie i ewentualne ryzyko wytoczenia sprawy, jeśli takie istnieje. Kancelaria frankowa Szczecin daje możliwość przeprowadzenia bezpłatnej, niewiążącej opinii prawnej kredytu frankowego, ponadto - konsultacja jest skierowana w stronę potrzeb klienta, specjaliści odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Wystarczy wysłać umowę frankową do analizy, a następnie umówić się na rozmowę, podczas której wszelkie kwestie zostaną poruszone oraz maksymalnie rozjaśnione.

  Jeśli analiza umowy kredytowej będzie negatywna - nie będziemy ukrywać tego faktu, ponieważ pozytywna opinia prawna jest właściwie najważniejszą kwestią decydującą o tym, czy proces ma szansę zostać przez frankowicza wygrany.

  Analizę swojej sprawy frankowej możesz odbyć na dwa sposoby: spotkanie bezpośrednio na terenie Szczecina lub jeśli nie masz wystarczającej ilości czasu - rozmowa telefoniczna z naszym specjalistą.

  Szanse na wygraną sprawę - pomoc frankowiczom Szczecin


  Sprawę frankową można złożyć tylko raz do sądu. To daje do myślenia oraz stwarza przestrzeń do tego, aby pochopnie nie wybierać pełnomocnika, którego głównym plusem jest tylko dobra oferta finansowa. Pamiętaj, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, a to ważne jest nawet w perspektywie znajomości orzecznictwa w szczecińskim sądzie. Kancelaria frankowa Szczecin pomoże Ci pozbyć się kredytu.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!
  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Santander Consumer

   Kancelaria frankowa BOŚ Bank

   Kancelaria frankowa BRE Bank mBank

   Kancelaria frankowa Santander

   Kancelaria frankowa Raiffeisen Bank

   Kancelaria frankowa Bank Handlowy

   Kancelaria frankowa BNP Paribas

   Kancelaria frankowa PKO BP

   Kancelaria frankowa Deutsche

   Kancelaria frankowa Millenium

   Kancelaria frankowa Getin Noble Bank

   Kancelaria frankowa BPH

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra